zDolny Ślązak Gimnazjalista

2016/2017

 matematyka Adam Kiełbowicz – laureat Maria Nowakowska
Łukasz Krzempek – laureat Joanna Polechońska,

Anna Gruszewska

 fizyka Łukasz Krzempek – laureat

Adam Kiełbowicz – finalista

Romana Woźnik

 

Stanisław Łyczkowski – finalista Łukasz Wolański, Andrzej Nossek
 geografia Filip Wieczorek – laureat Maciej Czubak, Aneta Filip
 język angielski Michał Kisiel – laureat

Kacper Włódarczyk – finalista

Zofia Barciś
język polski Martyna Szymańska – finalistka Beata Przybylska-Banaszek
historia Łukasz Krzempek – laureat Marzena Bieżuńska
Jan Pacześniak – finalista

Jan Miniajluk – finalista

Katarzyna Rólczyńska
Martyna Szymańska – finalistka Marzena Bieżuńska

2015/2016

 matematyka Adam Morawski – laureat                 Oliwia Kropidłowska – laureatka        Darek Ciesielski – finalista                    Jakub Marcinkowski – finalista  p.Nowakowska
 fizyka Oliwia Kropidłowska – laureatka      Adam Morawski – laureat                          Dariusz Ciesielski – finalista                  Jakub Piznal – finalista  p.Nossek
 biologia Oliwia Kropidłowska – laureatka      Patryk Skinderowicz – laureat           Darek Ciesielski – finalista                    Jakub Marcinkowski – finalista  p.Wolna
 geografia Oliwia Kropidłowska – laureatka      Jakub Marcinkowski  – laureat          Patryk Skinderowicz – laureat          Michał Wróbel – finalista  p.Filip,p.Kowalska
 historia Przemek Kolanek – laureat               Oliwia Kropidłowska –  finalistka  p.Rólczyńska
 j.angielski Urszula Poloch – laureatka       Aleksandra Makowiecka – laureatka  p.Z.Barciś

2014/2015

matematyka Joanna Mielniczuk – finalistka                  Dawid Ignasiak – laureat  p.Gazda
Zbigniew Drozd – finalista  p.Kubiak
fizyka Joanna Mielniczuk – laureatka     Dawid Ignasiak – laureat
Zbigniew Drozd – laureat
 p.Woźnik
 biologia Oliwia Kropidłowska- laureatka  p.Wolna
 język polski Aleksandra Dudek – laureatka Martyna Kowalska – finalistka                 Dawid Ignasiak – finalista
 p.Przygoda   p.Pawłowska
 historia Michał Ostrowski – laureat           Ola Dudek – finalistka
Martyna Kowalska – finalistka
Maja Orłowska – finalistka
Dawid Ignasiak – finalista
 p.Galas

2013/2014

matematyka Katarzyna Miernikiewicz – laureatka, Michał Frankowicz – laureat, Andrzej Herman – finalista  p.Kubiak
Łukasz Ptak – finalista, Kuba Grabowski – finalista, Maciej Gajek – finalista  p.Gazda
fizyka Katarzyna Miernikiewicz – laureatka, Andrzej Herman – laureat, Michał Frankowicz – laureat  p.Woźnik
Maciej Gajek – laureat, Łukasz Ptak – finalista, Kuba Grabowski – finalista  p.Nossek
 chemia Katarzyna Miernikiewicz – laureatka  p.Wodzyński
 geografia Zofia Flaczyńska – laureatka, Katarzyna Miernikiewicz – laureatka  p.Kozieł
 biologia Zofia Flaczyńska – finalistka  p.Koprowska
 język polski Katarzyna Miernikiewicz – laureatka
Mateusz Wilk – finalistaDawid Wyrzykowski – finalista
 p.Tokarz
 historia Katarzyna Miernikiewicz – laureatka, Mateusz Wilk – laureat, Dawid Wyrzykowski – finalista  p.Galas
  język angielski Monika Żołędziewska – laureatka, Katarzyna Rybarczyk – laureatka  p.Rusnakp.Nawara
 język francuski Monika Żołędziewska – finalistka  p.Guziczak
 język niemiecki Zofia Flaczyńska – finalistka  p.Pulnik

zDolny Ślązak Gimnazjalista w latach 2001 – 2017

Przedmiot Liczba finalistów Liczba laureatów
język polski            17           9
historia            10         13
język niemiecki              3           3
język angielski              6           3
biologia
             7           6
matematyka            30         25
fizyka            19         21
chemia            17           3
geografia            10           2
wos             –           2
Razem:         182
        150

Przejdź do archiwum…