Zajęcia pozalekcyjne

Nazwa zajęć nauczyciel termin sala
Ciekawa biologia/IPN M.Koprowska Śr    7:05 – 7:50     Czw  7:05 – 7:50 12            12
Fakultety z chemii dla klas IIIKonsultacje z chemii M.Suleja Pt     7:10 – 7:55     Czw 15:25-16:10 39            39
Na równi z chemią – IPN P.Szyba Pon 15:25 –16:10 39
Fizyka wokół nasSpotkania miłośników obliczeń wszelakich – zaj. wyrównawcze dla kl.1a Ł.Wolański Śr     7:10 – 7:55     Czw 12:45 –13:30 25           25
Z informatyką na Ty T.Wyrostek Czw 15:30 –17:00 33
Matematyka moją pasją M.Nowakowska Pon w VI LO co drugi tydz. 2h                  Pt      7:10 – 7:55 26
Matematyka nie jest trudna J.Polechońska Czw 14:30 –16:00 27
IPN z matematyki                 I Ty możesz zostać Pitagorasem  A.Gazda Czw       7:10 – 7:55   Pt          7:10 – 7:55 29           29
IPN z matematyki D.Smerd Śr     14:35 –15:20 29
Pogotowie matematyczne A.Gruszewska Czw 13:30 –14:25 28
Pierwsza pomoc przedlekarska M.Wolna Czw  7:10 – 7:55   Pt      7:10 – 7:55 31            31
Azymut K.Kozieł Pon 14:35 –15:20   Czw 15:25 – 16:10: 15
Deutsch deine Chance p. Grochowska-Skura Pon 13:40 –14:35  16:15 –17:00 42
Z językiem niemieckim w świat p. Pulnik Pon 13:40 –14:35 15:10 –15:55 16
Z francuskim za pan brat- klasy I-IIIIPN z j.francuskiego p. Guziczak pt       7:10 – 7:55  wt      7:10 – 7:55 40           40
English is fun p. Z. Barciś Śr   14:30 – 16:00 ….
Speak up! p. B. Barciś Pon 15:25 –16:10    Pt    14:35 –15:20 ….….
Easy English p.Nowicka Śr     8:55 – 9:40    Wt    8:00 – 8:45 29           29
Pomoc w odrabianiu zadań domowych p. Pechta Wt  15:25 – 16:55 28
Zadania egzaminacyjne p. Czubak Pon 15:25 –16:10………………… 25….
Egzamin na szóstkę – fakultet dla klas III          Let’s talk – kółko konwersacyjne p. Oracz Pon 14:35 –15:20       Śr 7:10 –7:55 18            18
Deutsch macht mir Spass p. Klask Śr   13:40 –14:25 …..
Piszemy blog anglojęzycznyFakultet dla klas III p. Rusnak Pt   15:30 –16:15       Wt    7:10- 7:55 16           16
Słowne łamigłówki – mistrz słownictwa p. Proć-Stańko Wt   15:25–15:55
Egzamin gimnazjalny na 5+Ćwiczenie czyni mistrza – zajęcia wyrównawcze dla kl. pierwszych p.Przybylska Czw15:30 –16:15     śr.15.25 – 16.15 34           34
Wolontariat                     Koło plastyczne p.Drab         p.Szyma Akcje/czw 7:10 7:55   Pt 15:25 – 16:10 2          45
Historia bez tajemnicMiejsca pamięci p. M. Bieżuńska Pon 14:30 –15:15 Wyjazdy wg. harm. 32
Nie ma rzeczy niemożliwych – zajęcia wyrównawcze dla kl. Ia i klas II p. A. Pilc Śr   14:35 – 15:20   Czw 14.35-15.20 18            18
Z polskim za pan bratTrening czyni mistrza p. K. Tokarz Czw 15:25 –16:10     Pt. 14.35 – 15.20 43            43
Z historią na ty p. K. Rólczyńska Czw 15:25 –16:10 Wyjazdy wg. harm. 8
Zajęcia dla dyslektyków p. I. Skobejko-Piwowar Pon  7:00 – 7:55 ….
Wehikuł czasu p.Kucharska Pt 14:30 – 16:10 8
Doskonalenie śpiewu indywidualnego p. P. Jaroński Pon 15:15 –16:00…………………. 45
Język polski na co dzień – zajęcia wyrównawczeKreatywnie na języku polskim p. M. Kozak Śr 15:25- 16:10      Czw 14:35 – 15:20 18
Wariacje polonistyczneWieczory filmowe p. A. Minorowicz Czw   8:55 – 9:40       Wt  co dwa tyg. 16.00 – 17.30 41            41
Lekkoatletyka p.Wróbel Czw 14:35-16:05 s.gim.
Piłka nożna p. Siwek Pon   7:05 – 7:50    Wt     7:05 – 7:50 s.gim.
Siłownia p.Kalinkiewicz Śr       7:05 – 7:50 Pon    7:05 – 7:50 Siłow.
Siatkówka/jogging p. Lenart Czw   7:05 – 7:50     Śr   15:25 – 16:10 s.gim  boisko
Piłka ręczna/samorząd szkolny p. Krzemińska-Borecka Pt   15:30 – 17:00 s.gim.
Siatkówka p. Plaza Wt 13:40 – 15:20 s.gim.