Zajęcia pozalekcyjne

Nazwa zajęć                                  nauczyciel                   termin                           sala

 

Fakultet dla klas trzecich

English is fun

 

Barciś Zofia środa 16.15-17.00

piątek 14.45-15.30

s.42

s.42

Edukacja w Miejscach Pamięci(klasy trzecie)

Podróże w czasie- zajęcia przygotowujące do egzaminu

Bieżuńska Marzena terminy wyjazdów do ustalenia

piątek 7.10-7.55

s.32
Speak up!

Zajęcia dla uczniów przygotowujących się do konkursów, projektów

 

Let’s play – kl.I

Chrząszcz Elżbieta poniedziałek 16.15-17.00

Terminy ustalane indywidualnie z uczniami.

piątek 14.45-15.10

s.27

 

 

s.8

Destination imagination

Let’s talk

Czubak Maciej wtorek 15:30-16:15

czwartek 15:30-16:15

s.18

s.28

IPN z Filipem Wieczorkiem z kl. 3d

Zajęcia z matematyki dla klas trzecich przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

Gazda Alicja czwartek 7.10-7.55

 

 

 

s.29

 

 

 

Wolontariat, kl. II

„Życzliwi”

 

Gidzil Veronika środa 07.10-7.50

poniedziałek 14.35-15.20

s.18

s.18

„Deutsch macht Spass”.

Niemiecki dla zainteresowanych rozwijaniem swoich umiejętności w mówieniu.

Grochowska-Skura Grażyna czwartek 14.45-15.30

 

piątek 07.00-7.45

s.42

 

s.42

Znajdź się wśród Genialnych
Fakultety dla klas trzecich
Gruszewska Anna piątek 14.35-15.30

Terminy ustalane indywidualnie z uczniami.

s.28

 

s.28

IPN

MOK

Guziczak Alicja wtorek 7.10-7.55

cały rok

s.40
Chór La Vita Cantare

Teatr – przygotowanie musicalu

Jaroński Piotr środa 15.30-17.00 środa 16.15-17.00

poniedziałek 14.45-15.30 (śpiew ind.)

s.45

 

s.45

Siłownia

Liga klas

Kalinkiewicz Robert pon 7.05-7.50

wt 7.05-7.50

siłownia

sala gim.

Deutsch ist einfach! (dla chętnych)

Tutoring dla klasy 2B

Klask Julita poniedziałek  15:30 – 16:15

Terminy dostosowane do potrzeb uczniów

s. 40
Biologia na 6

Młody ekolog

WDŻ

 

Biologia jest łatwa

Koprowska Maria  środa 7.05-7.50

czwartek 7.05-7.50

wtorek 8.00-8.45(7d) czwartek 8.00-8.45(7b)

piątek 14.45-15.30

s.12
Polonistyczne dylematy Kozak Mariola środa 13.50-14.30 s.18
Azymut- zajęcia przygotowujące do egzaminu

Geografia moją pasją        Wiem, gdzie mieszkam

Kozieł Katarzyna środa 15.30-16.15

wyjścia na wykłady UWr          poniedziałek 14.45-15.30

s.15
Organizacja działań samorządu uczniowskiego i szkolnej telewizji

Gimnastyka korekcyjna

Krzemińska-Borecka Iwona poniedziałek 15.30-17.00       wtorek 14.45-15.30

wtorek 14.45-15:30

s.gim.

 

mała sala

Jogging

Liga klas

Lenart Jacek wtorek 16.30-17.15

czwartek 7.10-7.55

s.gim.
Wieczory filmowe

Z językiem polskim na Ty

Gazetka szkolna Pinecha

Minorowicz Aleksandra co dwa tygodnie (środa) 16.30-18.00

wtorek 14.35-15.20

piątek 7.10 – 7.55

s.41

s.41

Exam practice – przygotowanie do egzaminu

Zajęcia konwersacyjne

Logopedia

Charucka Sylwia poniedziałek 7.10-7.55

czwartek 7.10-7.55

piątek 12.30-13.15

s.28

s.25

s.30

Egzamin na szóstkę – zajęcia dla klas 3-cich

Tutoring dla klasy 2c

Oracz Monika wtorek  7.05-7.50

terminy ustalane indywidualnie z uczniami

s. 24

 

 

Zajęcia wyrównawcze dla kl.2a

Fakultet dla kl. 3

Pilc Aneta czwartek 15.30-16.15

wtorek 7.10-07.55

s.18

s.24

Doskonalenie umiejętności jazdy na łyżwach

 

Szkolny Klub Turystki

Plaza Hanna poniedziałek 14:00-15:00         środa 14:00 – 15:00

Terminy ustalane indywidualnie

 

Hala Orbita

 

 

Egzamin na 6

“Ćwiczenie czyni mistrza” zajęcia dla uczniów przygotowujących się do konkursów

Cool School TV

Przybylska -Banaszek Beata poniedziałek 16.15 – 10.00

terminy ustalane indywidualnie

poniedziałek 15.30-16.15

s.34

 

 

s.34

Z językiem niemieckim w świat (dla chętnych)

Tutoring dla klasy 7A

Pulnik Wioletta piątek 14.45 -15.30

terminy dostosowane do potrzeb uczniów

s.15
Edukacja w Miejscach Pamięci(klasy trzecie)

Z historia na TY- zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

Rólczyńska Katarzyna terminy do ustalenia

 

czwartek 15.30-16.15

 

 

s.27

 

Koszykówka

Zespołowe gry sportowe

Szkolny Klub Turystyki

 

Siwek Robert wtorek 15.30-16.15

piątek 14.45-15.30

Terminy ustalane indywidualnie

sala gim.
Pogotowie matematyczne
Fakultety dla klasy trzeciej
Krawczyńska Diana czwartek 14.45-15.30
Fakultety dla klas III Tokarz Katarzyna wtorek 14.30-15.20 s.43
Fakultety dla klas trzecich

Szkolne Koło Naukowe

Wodzyński Andrzej poniedziałek 7.05-7.50

piątek 14.45-15.30

s.39

s.39

Pierwsza pomoc

Fakultet dla klasy 3c

Wolna Małgorzata czwartek 14.30-15.15

czwartek 7.10-7.55

s.31

s.31

Doskonalenie umiejętności jazdy na łyżwach Wróbel Edyta  środa 15.00-15.45 Hala Orbita
Z informatyka na Ty

Tworzymy własną stronę internetową

Uczę się programować

Wyrostek Teresa czwartek 15.30-16.15

czwartek 16.15-17.00

czwartek 15.30-16.15

s.33

s.33

s.33

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego dla klas III

Klub dyskusyjny

Skowrońska Agnieszka piątek 14.45-15.30

 

środa 14.45-15.30

s. 16

 

s. 16

Zajęcia wyrównawcze z fizyki

 

Fakultet dla klas trzecich

Buchała Tomasz czwartek 13.50- 14.40

termin do ustalenia z uczniami

s.25

s.25

Koło plastyczne

 

Kreatywne poszukiwania

Grzechowiak Agnieszka piątek 7.10-7.55 (co drugi tydzień)

poniedziałek 15.30-16.15

s.45

s.45

Easy English! (koło z j.ang)

Wolontariat

Zajęcia wyrównawcze z historii

Fakultet z j. angielskiego

Żołyńska Wołkowska Marta piątek 13.50-14.35

poniedziałki 15.35-16.20

wtorki 14.45-15.30

piątki 14.45-15.30

 

s.16

s.15

Zajęcia terapeutyczne

Mediacje

Żaneta Tokarczyk  

środa 11.30-13.00

wtorek 14.45-15.30

 

Zajęcia terapeutyczne

 

Iwona Skobejko-Piwowar środa 14.45-15.30